İmalatçı ve tedarikçi firmalar, ihracat çok daha kolay

İhracat aracılık hizmetleri, uluslararası ticaretin büyümesinde kritik bir rol oynamaktadır. İhracat yapmak isteyen firmalar için önemli bir destek sağlayan bu hizmetler, ürünlerin yurtdışına satılmasını kolaylaştırır. İhracat aracılarının görevleri arasında pazar araştırması, müşteri bulma, nakliye düzenleme, gümrük işlemleri, ödeme takibi ve dil engellerini aşma gibi önemli görevler bulunmaktadır.

İhracatçılarla alıcıları bir araya getirerek ticaretin sürdürülebilir ve karlı olmasını sağlıyoruz. Ayrıca, uluslararası ticaretin karmaşıklığını azaltarak işletmelere zaman ve kaynak tasarrufu sağlıyoruz.

İmalatçı ve imalatçı/tedarikçi firmaların ihracat işlemlerine aracılık yapılarak firmalarımıza dış ticaret uygulamalarında avantaj sağlanmaktadır. İhracat vesaiklerinin hazırlanması , gümrük prosedürlerinin takibi, dış ticarette geçerli avantaj sağlayan evrakların temini, nakliye şirketlerinden fiyat alımı, nakliye organizasyonlarının takibi gibi işlemler tarafımızca sürat ve ‘0 hata’ prensibi ile gerçekleştirilmektedir.